• 0216 326 9090
  • Sepetim

   

  Vazoda Güller

  En Güzel Güller Arasından En Sevgiliye Gül Gönder

  Güller, sevginizi anlatmanızı sağlayan en güzel çiçeklerdir. Online gül siparişi vermek için doğru adrestesiniz. Sevgiyle yaşatılan ve büyütülen güller, sevdiklerinize armağan edebileceğiniz oldukça özel bir çiçektir. Sizin için Türkiye’nin en güzel güllerini yetiştiriyor ve sevdiklerinize hediye etmeniz için hazır hale getiriyoruz. cicekfilosu.com ile hemen kaliteli ve ucuz gül siparişi verebilirsiniz. 

  Gül Siparişi


  Aşkınızı ve sevginizi en güzel anlatacak olan gülleri, Tüm Türkiye'deki sevdiklerinize Çiçek subesi kalitesiyle en hızlı şekilde çiçek subesi ebilirsiniz. Renk renk, çeşit çeşit güller ile kalbinizdeki tüm hislerinizi sevdiklerinize anlatabilir, yüreğinizde yeri olanlara çok özel bir hediye sunabilirsiniz. Tutkulu aşıklar için kırmızı güller, masum yürekler için beyaz güller ve diğer tüm gül çeşitleri ile buket buket duygularınızı anlatabilirsiniz. Çiçek Şubesi güvencesiyle Güller kategorimizden beğendiğiniz ürünü online sipariş verebilirsiniz.

   

  Türkiye'de yetiştirilen 18'den fazla gül çeşidi bulunmakla birlikte en çok bilinenleri ise kırmızı, beyaz pembe, sarı, turuncu, mavi ve mor güllerdir. Kırmızı gül, tutkulu aşkı anlatır. Beyaz gül ise masumiyet dolu bir sevdanın temsilcisidir. Türkiye'nin dört bir yanına kırmızı gül sipariş edebilir ya da beyaz bir gülle sevdiğinize olan masum aşkınızın sesini duyurabilirsiniz.