• 0216 326 9090
  • Sepetim

   

  Sepet & Çelenk & Düğün & Açılış

  Düğün-açılış çiçekleri
  Yaşanan yoğunluk dostlarınızı incitmenize neden olmasın! Şimdi, Düğün ve nikah çiçeği, Açılış çiçeği online sepet siparişi verin, biz istediğiniz yere tam zamanında ulaştıralım. Dostun gözü her zaman dostu arar ancak oldu ya, sevdiklerinizin özel günlerinde yanlarında olamadınız. Biz sizin için en şık nikâh çiçeği ile orada olacağız. Farklı tasarımlara sahip çiçek kataloglarımızı mutlaka incelemelisiniz. Açılış çiçeği siparişleriniz uygun fiyatla sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.
  Nikah sepeti
  Düğün evlenecek olan çiftlerin en heyecanlı, mutlu ve sevinçli günüdür. Düğün merasimlerine katılırken herkes kendi çapında bir hediye alarak çiftlerin bu özel günlerinde onlara destek olmak ister. Sizlerde evlenecek olan bu çiftlere bu güzel günlerinde hediye göndermek, süpriz yapmak ister misiniz ? Hemen çiçek şubesi,nin düğün açılış çiçekleri kategorisine girip bu özel gün için hazırlanmış düğün çiçeklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel olan bu çiçeklerden kararınızı vermek sizler için zor olacak :) Düğün çiçeğine karar verdiyseniz yapmanız gereken tek şey sipariş et butonuna tıklamak. Sonrası Çiçek şubesi nin güvenli teslimatı ile çiçeğiniz istenilen adreste.
  Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleri tam vaktinde olması gereken yerde hazır olacak. Sizi temsil edecek özel tasarım kutlama çiçeği ve tören çiçeği çeşitlerimize mutlaka göz atmalısınız. Kamu ve özel kurumları için sepetler tasarımlarımız da internet sayfamızda satışa sunulmuştur.
  Düğün sepeti, çiftlerin özel günlerinde sevdiklerine verebilecekleri romantik bir hediye seçeneğidir. İçerisinde çeşitli çiçekler, şaraplar, çikolatalar ve kişiye özel notlar gibi aksesuarlar bulunabilir. Bu sepetler, evlilik teklifi, nişan, düğün ya da yıldönümleri gibi romantik kutlamalarda kullanılabilir. Sevgiliniz ya da eşinize unutulmaz bir sürpriz yapmak istiyorsanız, düğün sepeti harika bir seçim olabilir. İster aşkınızı kutlamak, ister hediye vermek için olsun, düğün sepetleri romantik, şık ve anlamlı bir seçenektir.