• 0216 326 9090
  • Sepetim

  pembe buket çiçek

  3.206,06 TL (KDV Dahil)

  HEMEN SİPARİŞ VER

  Gönderim Yeri Seçerek Başlayın!

  • Hızlı
   Teslimat

  • Taze
   Çiçekler

  • Güvenli
   Alışveriş

  • Ücretsiz
   Teslim

  Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme
  Ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

  Çiçek Çeşitlerinin  sergilendigi  entaze  ve günlük çiçeklerden oluşan çiçek buketleri sayfamıza hoşgeldiniz 

  Çiçek buketleri ile değer verdiğimiz insanlara sadece özel günlerde değil normal bir günde de sürpriz yapabiliriz. Sevgilinizin hiç beklemediği bir anda elinizde özenle hazırlanmış bir çiçek buketi ile yayına gittiğinizi hayal edin. Mutluluğunu hissedebiliyor musunuz?

  Sadece sevgilimiz için çiçek almayız. Aynı zamanda değer verdiğimiz insanlara geçmiş olsun demek içinde çiçek buketlerini tercih edebiliriz. Hatta sevdiğimiz insanları kıracak, üzecek bir hamle yaptığımızda özür dilemek için de çiçek buketlerine sığınırız. Birbirinden güzel çiçek buketleriyle beraber hiç beklenmedik bir anda özür dilemek için çiçek buketi gönderin. Karşınızdaki kişi rengarenk çiçek buketini görecek, hoş kokusunu içine çekecek onun için çiçeğe yüklediğiniz anlamı hissedecek böylece geriye ne küslük kalacak ne de kırgınlık. 

  Elbette sadece ilişki kurtarmak ya da özür dilemek için çiçek almazsınız. Özel bir kutlama için, değerli bir paylaşım yapmak adına mutluluğunuzu paylaşmak istediğinizde de yine özel çiçek yaptırabilirsiniz. Güzelliğiyle baş döndüren kırmızı gül buketleri sayesinde, sevdiğiniz insana sevdiğinizi söylemenin farklı bir biçimde dile getirilişini sunabilirsiniz. Romantikliğinizi bu şekilde gösterirken, aşkın ne kadar büyük bir güce sahip olduğunu, insanda bıraktığı izi ve güllerle ne kadar özel bir şekle büründüğünü de hissederek yaşatabilirsiniz. Harikulade bir sürprizler yapmak adına nefis kokan güllerle, özel çiçek buketleriyle birlikte siz de aşkınızı, sevdiğiniz insana karşı gösterebilmek adına paylaşabilirsiniz.

  Hazır Çiçek Buket Çeşitleri

  Sevginizi ya da sevgilinizi hatırlayacağınız zamanlar elbette sadece özel zamanlar ya da sevgililer günü değildir. Elbette bu klişe haline gelmiş zamanların dışında bir kutlama ya da içinizden geldiği gibi paylaşımda bulunmak adına birbirinden farklı çiçek buketlerinden faydalanabilirsiniz. Bazen bir demet çiçek olurken bazen bir vazo ya da buket halinde olan çiçekler de olabilir.

  Çiçek buketlerinde birbirinden farklı hazırlanmış ve sizin umut dolu düşüncelerinizle gönderilmeyi bekleyen güllerle sevgiyi, tebrik etmeyi, kutlamayı paylaşabilirsiniz. Sevginizi en güzel şekilde yansıtmak adına, saf bir sevginin temsilcisi olan beyaz gül buketi ile beraber en dikkat çeken çiçek buketleriyle sevginizi yansıtabilirsiniz. Sevdiğiniz insan sümbülle seviyorsa eğer ona özel sümbül buketi göndermeyi de tercih edebilirsiniz. Böylelikle onu sevdiğinizi söylemenin en güzel yolu da bulunmuş olacaktır.

  Sizde Yorum Yapın